Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma: 9:00 - 18:00

Online İrtibat

info@hazalsigorta.com

Ataşehir

Kamelya Blokları

Soru/Destek Hattı

0 (216) 455 19 40

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 15 İNDİRİM

Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  İndirim Kampanyası  Gülümseme

30 Haziran 2020 tarihine kadar Allianz’dan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi indirim fırsatı bekliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanabileceğiniz indirim ile ilgili detayları katılım koşulları alanında bulabilirsiniz.  Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na indirimli sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Katılım Koşulları:

1)    Allianz’dan yeni bir Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.

2)    Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianz’dan Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi haketmiş olma şartı aranmaktadır.

3) Sadece ilk yıl primine özel olarak, Yatarak Tedavi’de indirim uygulanacaktır.

4) Yatarak Tedavi’ye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim in altında olabilecektir.

5) Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.

6) Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)

7) Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.

8) Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde kesintisiz ilk sigortalılık tarihi öncesinde varolan mevcut rahatsızlık/ hastalıklarla ilgili her türlü sağlık gideri teminat kapsamı dışında olup, aşağıda belirtilen hastalık/risk gruplarından herhangi birini geçirmiş kişiler bu ürün kapsamında sigortalanamaz.

Hastalık/Risk Grupları: Her türlü kanser, kötü huylu/seyirli tümör/hastalıklar ile tanısı konulmamış kitleler, Organ yetmezlikleri, eksiklikleri, anomalileri, Kronik Akciğer, Karaciğer ve Böbrek Hastalıkları, Kalp ve/veya Damar sistemi hastalıkları, Kas-iskelet-Sinir Sistemi Hastalıklar, Kronik sindirim sistemi hastalıkları, Psikolojik Hastalıklar ve Gelişme Geriliği, Alkol, uyuşturucu ve madde bağımlılığı, Metabolik ve Endokrin Hastalıklar, Kalıcı beyin, omurilik hasarı, çoklu travma ve ciddi yanıklar, Kan-kan yapıcı organların hastalıkları, kanama ve pıhtılaşma bozuklukları, Romatizmal ve kollajen doku hastalıkları, Bağışıklık sistemi bozuklukları, Doğumsal, Genetik-Ailevi Hastalıklar, 18 yaş ve üzeri kişiler için VKI (vücut kitle endeksi)nin 40 ve üzerinde veya 15 ve altında olması, 34 hafta ve/veya 2kg altındaki 6 aydan küçük yenidoğanlar.

9) Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

Network Seçenekleri

Farklı network seçenekleri sayesinde, Sağlık Sigortanızı bütçenize uygun hale getirmek mümkün!

Turuncu+ Network:

Tedavilerinizde kapsamlı bir kurum ağından faydalanmak isterseniz "Turuncu+ Network"ü tercih edebilirsiniz.

Turuncu+ Network; Allianz'ın bu ürüne özel olarak anlaşma yaptığı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile tüm branşlarda anlaşması olan sağlık kurumlarına ek olarak, SGK ile yalnızca belirli branşlarda anlaşması bulunan sağlık kurumlarını da kapsar.

Turuncu Network:

Eğer poliçenizi bütçenize daha uygun hale getirmek isterseniz, seçiminizi "Turuncu Network"ten yana da yapabilirsiniz.

Turuncu Network; Allianz'ın bu ürüne özel olarak anlaşma yaptığı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile tüm branşlarda anlaşması olan sağlık kurumlarını kapsar.

Teminatlar

Yatarak Tedavi (ameliyat, günübirlik tedaviler)

Suni Uzuv

Tıbbi Malzeme ile Evde Bakım

Ambulans Hizmeti

 Ayakta Tedavi

Doğum

Gebelik Rutin Kontroller

Üstelik anlaşma harici kurumlarda da ek limit imkanıyla!

*Anlaşma harici kurumlarda ek limit kullanımı için poliçe özel şartlarını inceleyiniz.

Size Özel Avantajlar

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, özel sağlık sigortasının rahatlığına, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik, 3 yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra, “Ömür Boyu Yenileme Garantisi”ni de elde edebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Poliçeniz kapsamında teminatlarınıza ilave olarak aşağıdaki özel hizmetlerimizden 0850 399 99 99 Allianz Müşteri Hizmetleri üzerinden randevu oluşturarak faydalanabilirsiniz.

Check-up

Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG, Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Testi, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol ve Doktor Değerlendirmesi ile ilgili giderler yılda bir kez ve 0 oranında karşılanır.

Diyetisyen

Diyetisyen hizmetlerinde ilk randevunuz 0 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Psikolojik Destek

Psikolojik destek hizmetlerinde ilk randevunuz 0 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Diş Bakım

Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle Diş Hekimi Muayenesi, Diş Taşı Temizliği ve Tek Diş Röntgen Filmi ile ilgili giderler yılda bir kez ve 0 oranında karşılanır.

Paylaş: