Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma: 9:00 - 18:00

Online İrtibat

info@hazalsigorta.com

Ataşehir

Kamelya Blokları

Soru/Destek Hattı

0 (216) 455 19 40

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Hazal Sigorta Hakkında

FARKLI SİGORTACILIK ANLAYIŞI

Hizmet felsefemizi ve misyonumuzu, poliçe sahiplerimizin memnuniyetini her şeyin önünde tutmak üzerine yapılandırdık. Sigorta şirketimizin sunduklarını ülkemiz dinamiklerine göre uygulamak, en özel farklılığımız. Bu farklı bakış açımızla, kuruluşumuzdan bu yana sektörde lider konumdayız. Tecrübelerimiz ve farklılığımızla sigorta sektörünün gelişmesi için yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz, edeceğiz.

50’DEN FAZLA ÖDÜL

Poliçe sahiplerine ve sigorta şirketine en fazla kazandıran sigorta acentesi olmanın gururunu yaşıyoruz. Allianz Türkiye’nin en karlı acentesi ünvanına sahibiz. Sigorta risklerini en iyi fiyatlandıran acente seçildik. İnandığımız prensipler, çalışma disiplinimiz ve samimiyetimiz 50’den fazla ödül ile taçlandırıldı. Her ödül, vizyonumuzun doğruluğuna bizi daha çok inandırdı, motivasyonumuzu daha da artırdı.

40 YILLIK DENEYİM

Kurucumuzun vizyonel çözümleri liderliğinde 40 yıl boyunca her müşterimizi, hazırladığımız her poliçeyi, tanık olduğumuz her hasarı deneyimlerimize özenle kattık. Tecrübemizi, riskleri doğru analiz etmekte, en uygun biçimde fiyatlandırmakta kullanıyoruz. Yine de “olduk” demiyoruz. Deneyimlerimizi artırmaktan, daha da uzmanlaşmaktan hiç vazgeçmiyoruz.

UZMANLAŞMIŞ KADRO

Hasar öncesinde ve hasar anında daima müşterimizin yanında olan özel bir kadro ile çalışıyoruz. Özellikle 100’den fazla araç filosuna sigorta ve aktif risk yönetimi hizmeti sunan uzman bir kadromuz var. Türkiye’nin her yerinde, günün her anında hasarlarınızda, telaşla yapabileceğiniz hataları önlemek için yanınızdayız. Profesyonel bir çözüm ortaklığı sunmak üzere sizinleyiz.

Paylaş: