Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma: 9:00 - 18:00

Online İrtibat

info@hazalsigorta.com

Ataşehir

Kamelya Blokları

Soru/Destek Hattı

0 (216) 455 19 40

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Kişisel Sorumluluk Sigortası

SORUMLULUK SİGORTASI GÜVENCE SAĞLAR

Evinizin balkonundan bir saksı düşüp komşularınıza, yoldan geçenlere veya park halinde bir araca zarar verebilir. Evinizde ev hizmetlerini yapan yardımcınız misafirinizin üzerine bir şey dökebilir. Evinizde yapılan boya sırasında, size ait merdiven kırılabilir ve boyacınız yaralanabilir. Siz alışveriş sırasında, süpermarkette zarara sebebiyet verebilirsiniz. Çocuğunuz top oynarken komşunuzun camını kırabilir. Evinizde beslediğiniz evcil hayvan komşularınıza veya misafirlerinize zarar verebilir. Bisikletle dolaşırken bir başkasına istemeden çarpar ve zarar verebilirsiniz. Amatör nitelikli sportif aktivitelerde, antrenman ve yarışlarda katılımcı olarak diğer sporculara istemeden zarar verebilirsiniz…

Borçlar Kanunu’nun 41. Maddesi özetle “gerek kasten gerekse ihmal, kayıtsızlık ve tedbirsiz davranış yüzünden, başkasına zarar veren kişi o zararı ödemek zorundadır” der.

Sorumluluk Sigortası ile, aile reisi olarak sizi, diğer aile bireylerini ve ev hizmetlerinde çalıştırdığınız kişileri; üçüncü şahıslara, ihmal veya tedbirsiz davranışlar sonucu verilebilecek maddi ve bedeni zararlara karşı güvence altına alıyoruz. Ayrıca; yanınızda çalıştırdığınız kişilere veya tamir, bakım için evinize gelebilecek kişilere karşı işveren olarak da teminat altındasınız.

Paylaş: