Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma: 9:00 - 18:00

Online İrtibat

info@hazalsigorta.com

Ataşehir

Kamelya Blokları

Soru/Destek Hattı

0 (216) 455 19 40

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Mühendislik Sigortaları

İnşaat (All Risks) Sigortası

İnşaat All Risks Sigortası ile, müteahhit kuruluşlar için ciddi bir güvence sunuyoruz. Yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini güvence altına alıyoruz. İnşaat faaliyetlerinize (Şantiyelerinize) yaptıracağınız İnşaat All Risks Sigortasıtalepleriniz için Hazal Sigorta uzman danışmanlarına başvurabilirsiniz.

KAPSAM – Yangın, yıldırım, infilak, hava taşıtlarının çarpması,yangınla mücadele önlemlerinin neden olduğu hasarlar, sel ve su baskını, yağmur, kar, çığ, fırtına, deprem, yer kayması, toprak çökmesi, kaya düşmesi, hırsızlık, genel ve özel şartlar ile istisna edilmemiş diğer hasarlar

Makine Kırılması Sigortası

Gelişen sanayi sektörümüze sunduğumuz Mühendislik Sigortaları’ndan biri de Makine Kırılması Sigortası‘dır. Teknik ya da insani herhangi bir nedenle meydana gelebilecek bir kaza sonucu makinelerinizin arızalanması halinde, Makine Kırılması Sigortasıkapsamındaki hasar ve kayıplarınızı karşılıyoruz.

KAPSAM – İşletme kazaları, imalat, montaj, işçilik kusurları, yağlama kusurları, elektrik enerjisinin, elektrik donanım kusurlarının, voltaj yükselmelerinin hatta atmosferik elektriklenmenin neden olacağı hasarlar, tıkanma veya makinelerin arasına yabancı cisim girmesi, merkezkaç kuvvetinin neden olabileceği parçalanmalar, buhar kazanları arızası veya su eksikliğinden doğabilecek hasarlar, su çekiçlemesi, ani ısınma ve soğumalar, kapalı kaplarda basınç düşmesinin neden olabileceği ezilme, buruşma ve bozulmalar, ihmal, kusur, hata veya dikkatsizliklerinden doğacak hasarlar.

Montaj (All Risks) Sigortası

Mühendislik Sigortaları alanında sunduğumuz gelişmiş hizmetlerden biri de Montaj All Risks Sigortasıdır. Makinelerin montajı aşamasında karşılaşabileceğiniz çok geniş bir risk yelpazesini kapsar. Bu sigortada teminatlar, montajı yapılacak makinelerin montaj alanına indiği anda başlar, tesisin çalışır hale gelmesiyle son bulur.

KAPSAM – Yangın, yıldırım, infilak, hava taşıtlarının çarpması, yangınla mücadele önlemleri, sel ve su basması, yağmur, kar, çığ, fırtına, aeprem, yer kayması, toprak çökmesi, kaya düşmesi, hırsızlık, genel ve özel şartlar ile istisna edilmemiş diğer hasarlar..

Elektronik Cihaz Sigortası

İşyerimizde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen elektronik cihazlar için güvence… Bilgisayarlar, faks ve fotokopi cihazları, telefonlar, telefon santrali, tıbbi cihazlar ve elektronik kontrollü tüm makinelerinizi, “Elektronik Cihaz” poliçesi ile teminat altına alıyoruz.

KAPSAM – Kısa devre, yüksek voltaj ve diğer elektriksel nedenler, hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs, yangın, yıldırım, infilak, kavrulma, kararma, duman, çığ, dolu, kırağı, fırtına, sel ve su baskını, yer kayması, toprak çökmesi gibi doğal afetler, su, nem ve bunlardan doğan korozyon zararları, hatalı dizayn ve malzeme, personelin veya üçüncü şahısların kusuru, ihmali, dikkatsizliği veya kötü niyetli hareketleri

Paylaş: