Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma: 9:00 - 18:00

Online İrtibat

info@hazalsigorta.com

Ataşehir

Kamelya Blokları

Soru/Destek Hattı

0 (216) 455 19 40

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Seyahat Sigortası

TATİLLERİNİZ ARTIK DAHA KEYİFLİ

İster tatil, ister iş, ister eğitim amaçlı olsun hepimiz seyahate çıkacağımız zaman, günler öncesinden planlarımızı yaparız. Hangi otelde kalacağımızı, gideceğimiz yerin hava ve yol şartlarını, hangi saatte nerede olacağımızı hatta hangi gün ne giyeceğimize kadar tüm detayları düşünürüz. Seyahat Sağlık Sigortası işte bunun için var: Seyahatte olduğunuz dönemlerde sizi risklere karşı koruyoruz.

Seyahat Sağlık Sigortası, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı sizi koruyan bir sigorta. Aynı zamanda yurtdışından ülkemize seyahat edenleri de ülkemizdeki seyahatleri boyunca sigortalıyoruz.

KAPSAMI

Seyahatiniz sırasında ani bir hastalıkla karşı karşıya kalırsanız, tedavi görebileceğiniz en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyor ve masraflarınızı karşılıyoruz. Tedavinizin bitiminde evinize naklinizi sağlıyoruz. Ayrıca seyahat sırasında vefat eden sigortalımızın nakil işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz kişisel sorumluluklarınız, bagaj kayıplarınız, kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık ile kapkaç teminatlarını da poliçenize ekleyebilirsiniz.
Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatiniz sırasında keyfinizi kaçırabilecek her türlü riski ortadan kaldırıyoruz.

Size de seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Paylaş: